ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Hatay'da, sen de Hatay'ın tarihi kadar köklü ve güvenilir bir ilişki, evlilik yaşamak ister misin? O halde hatayli.net tam sana göre. Hemen hatayli.net'e ücretsiz üye ol, evlilik yolundaki ilk adımını at.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Hatay'da, sen de Hatay'ın tarihi kadar köklü ve güvenilir bir ilişki, evlilik yaşamak ister misin? O halde hatayli.net tam sana göre. Hemen hatayli.net'e ücretsiz üye ol, evlilik yolundaki ilk adımını at.

1/2
 
  YA DA  

Türkiye'nin en önemli eski yerleşim yerlerinden biri olan, arkeolojik araştırmalara göre milattan önce 100.000 ile 40.000 yılları arasına tarihlenen bulgulara rastlanan Hatay'da, sen de Hatay'ın tarihi kadar köklü ve güvenilir bir ilişki, evlilik yaşamak ister misin? O halde hatayli.net tam sana göre. Türkiye'nin en kalabalık 13. şehri olan, MÖ 300'de Antakya'nın kurulmasından sonra hızla gelişen, Roma İmparatorluğu'ndan Suriye'ye, Emevilerden Osmanlı İmparatorluğu'na kadar pek çok medeniyete ve imparatorluğa ev sahipliği yapmış, köklü bir şehir olan Hatay'da, sen de mutlaka kendine uygun bir eş bulabilir, temellerini tıpkı yaşadığın şehir gibi kuvvetli atacağın bir evlilik yapabilirsin. Bunun için düzgün bir ilişki, iyi bir erkek arkadaş ya da kız arkadaş isteyen insanların olduğu, evlilik yolunda ilerlemek isteyenlerle bir arada olmalısın. İşte bu nedenle kendine uygun insanı seçmen daha kolay olacağı hatayli.net'e üye ol, aradığın aşkı uzaklarda arama. Hatayli.net'e üye ol, profil bilgilerini doldur, fotoğrafını yükle, önem verdiğin kişilik özelliklerini listele ve aradığın kişiye uygun özelliklerdeki üyeleri listelemeye başla. Evlilik kararı zor bir karar. Hatay'da, yine senin gibi Hatayli olan birini istiyorsan, hatali.net tam sana göre. Hoşlandığın, aradığın kız arkadaş ya da erkek arkadaş özelliklerine yakın görünen ancak şehre özel olmadığı için sana sürekli Hatay'da yaşamayan insanları öneren arkadaşlık siteleri yüzünden uzak ara aşklardan yoruldun mu? O halde senin için en doğru karar hatayli.net'e üye olmak. İstediğin gibi bir evlilik yaşayabileceğin, düzenli ve huzurlu bir hayat isteyen bir erkek veya kadın arkadaş ile buluşmak için en doğru adres hatayli.net. Hatayli.net'te sana uygun birini bulmak için öncelikle kendi profil bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldur, ardından karşındaki insan ile görüşme nedeninin evlilik olduğunu belirt ve buna uygun olduğunu düşündüğün kişilere, profil sayfaları üzerinden mesaj at. Mesaj atarken ilk cümlenin çok önemli olduğunu unutma. Çünkü mesaj attığın kişi belki de daha sonra senin eşin olacak. Ona karşı mutlaka açık yürekli ol, nazik davran ve asla zorlayıcı ve ısrarcı olma. Ne kadar kendin gibi ve özgüvenli hareket edersen karşındaki insan da senin evlilik niyetini bilerek buna uygun cevap verecektir.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER