ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Uzun zamandır yalnızsan, Hatay'da aradığın özelliklerde bir kız arkadaş bulmak istiyorsan, hemen hatayli.net'e ücretsiz olarak üye ol ve hemen profil bilgilerini düzenle. Sakın ola ki iyi bulduğun birkaç fotoğrafını yüklemeyi unutma.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Uzun zamandır yalnızsan, Hatay'da aradığın özelliklerde bir kız arkadaş bulmak istiyorsan, hemen hatayli.net'e ücretsiz olarak üye ol ve hemen profil bilgilerini düzenle. Sakın ola ki iyi bulduğun birkaç fotoğrafını yüklemeyi unutma.

1/2
 
  YA DA  

Uzun zamandır yalnızsın ve artık senin gibi Hataylı bir kız arkadaş mı istiyorsun? İnternet üzerinde görüştüğün kişiler hep başka şehirlerden mi çıkıyor? O halde hatayli.net tam sana göre. Mesafelerin sorun olmadığı; şehre, hatta semte özel kız arkadaş ve arkadaşlık araması yapabildiğin hatayli.net sayesinde uzakları yakın hale getirmek yerine, sana yakın, belki de hemen arka sokağında oturan ancak henüz keşfetmediğin pek çok kız arkadaş adayı ile tanışma fırsatın var. Bunun için yapman gereken şey hatayli.net'e ücretsiz olarak üye olmak ve en kısa sürede profil bilgilerini doldurmak. Aradığın özelliklerde bir kız arkadaş bulmak istiyorsan, profil bilgilerinin tamamını doldurmayı ve birkaç fotoğrafını yüklemeyi unutma. Çünkü beklediğin kız arkadaş adayı da senden gelecek mesajın ardından profil bilgilerini gözden geçirecek, kendine uygun olup olmadığına bakacaktır. Bu bölümü doğru ve eksiksiz doldurmak, tıpkı senin gibi arkadaşlık arayan bayan arkadaş adaylarının da hatayli.net'in arama filtrelerinden yararlanarak kendilerine uygun erkeği ararken sonuç sayfalarında senin profilinin de bulunmasını sağlayacak. Böylece, belki de yeni kız arkadaş adayın sen onu bulmadan, seni bulacak, ilk mesajı o atacak. İşte tüm bu nedenlerle profil bilgilerini eksiksiz doldurman senin için en doğrusu. Burada sadece kendi özelliklerini değil, aradığın bayan arkadaş için istediğin özellikeri de belirtebilirsin. Bu özellikler eğitim seviyesinden iş bilgilerine ve hatta aylık maaşına kadar detaylı bir şekilde olabilir. hatayli.net'in en önemli özelliği gezdiğin tüm kız arkadaş adayı profillerinin tamamen gerçek olması. Bu sayede "kandırılıyor muyum" korkusu olmadan kız arkadaş adayın ile sohbet edecek, belki de sohbeti iyice ilerlettikten sonra yüz yüze görüşmek için Hatay'ın güzel kafelerinden birinde sözleşeceksin. Önerilerimizden bir diğeri ise, mesajlaşırken kendin hakkında dürüst olman. Çünkü sohbetin ilerlemesi ile birlikte buluşma kararı aldığınızda kendini olduğundan farklı biri gibi gösterdiysen, bu durumda kız arkadaş adayının senin için beslediği güzel duygular ne yazık ki yerini güvensizliğe bırakacak. Unutma, hiç kimse kendini olduğundan başka biri gibi tanıtan biri ile birlikte olmak istemez.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER