ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Düzgün bir ilişki, sevgili hayatı yaşamak isteyen, evlilik hayali kuran erkek arkadaş ve kız arkadaş adaylarının bulunduğu hatayli.net üzerinde aradığın özelliklerde erkek arkadaş bulman hiç zor değil.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Düzgün bir ilişki, sevgili hayatı yaşamak isteyen, evlilik hayali kuran erkek arkadaş ve kız arkadaş adaylarının bulunduğu hatayli.net üzerinde aradığın özelliklerde erkek arkadaş bulman hiç zor değil.

1/2
 
  YA DA  

Cumhuriyet'in kurulduğu yıllardaki tarihi öneminin yanı sıra pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarih boyunca bulunduğu coğrafyanın en önemi ticaret merkezlerinden biri olmuş Hatay'da yaşıyorsan, yine kendin gibi Hataylı biri ile arkadaşlık kurmak istiyor, yaşadığın yerin geleneklerini ve göreneklerini bilen bir erkek arkadaş arıyorsan hatayli.net tam sana göre. Düzgün bir ilişki, sevgili hayatı yaşamak isteyen, evlilik hayali kuran erkek arkadaş ve kız arkadaş adaylarının bulunduğu hatayli.net üzerinde aradığın özelliklerde erkek arkadaş bulman hiç zor değil. Bunun için yapman gereken tek şey hatayli.net'te ücretsiz üyelik işlemini tamamlamak. Ardından profil sayfanı oluşturabilir, karakterin ve yaşama bakışın ile ilgili en önemli özelliklerini belirtebilir ve aradığın erkek arkadaşta veya kız arkadaşta olmasını istediğin özellikleri detaylandırabilirsin. Tüm bunların ardından istanbul.net güvencesi ile açılmış olan hatayli.net'in gelişmiş arama özellikleri sayesinde tıpkı senin gibi insanları bulabilir, onlarla sohbet etmeye başlayabilir, hatta belki bu arkadaşlığı çok kısa bir süre sonra yüz yüze görüşmeye taşıyabilirsin. Tüm dostların sevdiklerini bulduysa ve evlilik telaşları, günlük koşuşturmaları nedeniyle kendini artık eskisinden yalnız hissediyorsan, sadece erkek arkadaş için değil, evlilik niyetin için de hatayli.net'e üye olabilirsin. Bu sayede sağlam bir arkadaşlık ilişkisinin ardından belki de hiç beklemediğin bir anda aşka yelken açabilirsin. Unutma, hatayli.net'te tıpkı senin gibi dostluk, arkadaşlık arkayan binlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş adayı bulunuyor. Bu nedenle hiç zaman kaybetmeden hemen ücretsiz olarak üye ol ve profil sayfanı oluştur. Özelliklerini yaz, profiline en güzel göründüğünü düşündüğün fotoğraflarını yükle ve hatayli.net'in arama seçenekleri sayesinde sana yakın üyelerle arkadaşlık kurma fırsatı yarat. Aşkı artık uzaklarda arama, belki de aradığın aşk yanı başında! hatayli.net'te aradığın aşkı bulmak zannettiğinden çok kolay.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER