ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Sen de herkes gibi mutlu bir yuva sahibi olmak istiyorsan hemen şimdi hatayli.net'e üye ol, profil sayfanı doldur, fotoğrafını yükle ve sana yakın üyeler arasında istediğin özelliklerde sevgili bulmak için arama çalışmalarına başla.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Sen de herkes gibi mutlu bir yuva sahibi olmak istiyorsan hemen şimdi hatayli.net'e üye ol, profil sayfanı doldur, fotoğrafını yükle ve sana yakın üyeler arasında istediğin özelliklerde sevgili bulmak için arama çalışmalarına başla.

1/2
 
  YA DA  

Çevrendeki herkes evlilik yoluna mı girdi, ailen bile artık en azından bir sevgili bul demeye mi başladı? Tanıdığın herkesin bir sevgili bulman için seni olur olmadık erkek arkadaş ve bayan arkadaş adayları ile tanıştırmaya çalışmasından, seninle hayat görüşü, evililik anlayışı hiç uymayacak insanlarla sürekli "birer kahve içmeye çıkmaktan" sıkıldıysan hatayli.net sayesinde bu dertlerine çare bulacak, çevrenin sevgili bul baskılarından çok kısa bir zamanda kurtulacaksın. Çevrende kendine göre bir erkek arkadaş ya da bayan arkadaş bulamıyor, iş veya okul çevrenden insanlarla bir beraberlik yaşamak istemiyor ancak kısıtlı çevren nedeniyle yeni birileri ile tanışma imkanın yoksa sevgili bulmak için hatayli.net tam sana göre demektir. Uzak ara ilişkilerden sıkıldıysan, sevgili ve hatta eş adayın ile görüşememe sorunların nedeniyle bir ilişkiyi sürdürmek artık çok zor hale geldiyse, semt bazında dahi arama yapabildiğin şehre özel arkadaşlık sistesi hatayli.net sayesinde sadece yakın üyeler arasında arama yapabilecek, belki de arka sokağında oturan genç kız veya genç erkek ile tanışma fırsatı bulabileceksin. 1,5 milyona yakın insanın yaşadığı, Türkiye'nin en büyük 13. şehri olan Hatay'da dahi yalnızlık mı çekilir deme. En büyük yalnızlığı büyük şehirlerde yaşayan insanlar, hayatını okul-ev veya iş-ev ikilisi arasında geçiren, kendine özel zaman ayırmakta zorlanan şehirli insanlar çekiyor. Bu nedenle suçu kendinden aramak yerine en kısa zamanda harekete geç ve hatta hemen şimdi hatayli.net'e ücretsiz olarak üye ol, profil sayfanı doldur, en güzel veya en yakışıklı fotoğrafını yükle ve sana yakın üyeler arasında istediğin özelliklerde sevgili bulmak için arama çalışmalarına başla. Unutma, hatayli.net'in diğer arkadaşlık sistelerinden en büyük farkı şehre özel bir arkadaşlık sistesi olması. Bu nedenle uzun uğraşlar sonucu bir şekilde enerjinin tuttuğu insanın sana çok uzak bir şehirde yaşama ihtimali yok. O, her halükarda senin gibi Hataylı ve emin ol sana zannettiğinden de yakın bir yerde. Aşkı uzaklarda arama. hatayli.net sayesinde aradığın aşk yanı başında!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER