ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Sadece daha önce evlenmemiş kadın ve erkeklerin değil, dul bayan arkadaş ve dul erkek arkadaş adaylarının da bulunduğu hatayli.net üzerinde aradığın özelliklerde dul bayan arkadaş bulman hiç zor değil.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Sadece daha önce evlenmemiş kadın ve erkeklerin değil, dul bayan arkadaş ve dul erkek arkadaş adaylarının da bulunduğu hatayli.net üzerinde aradığın özelliklerde dul bayan arkadaş bulman hiç zor değil.

1/2
 
  YA DA  

Cumhuriyet'in kurulduğu yıllardaki tarihi önemi, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olmasının yanı sıra tarih boyunca bulunduğu coğrafyanın en önemi ticaret merkezlerinden biri olan, Antakya olarak da anılan Hatay'da yaşıyor, yine kendiniz gibi Hataylı biri ile arkadaşlık kurmak istiyor, hatta daha önce evlenip boşlanmışsan yine kendin gibi dul bayan arkadaş arıyorsan hatayli.net tam sana göre. Sadece daha önce evlenmemiş kadın ve erkeklerin değil, dul bayan arkadaş ve dul erkek arkadaş adaylarının da bulunduğu hatayli.net üzerinde aradığın özelliklerde dul bayan arkadaş bulman hiç zor değil. Bunun için yapman gereken tek şey hiçbir şekilde ücretin talep edilmediği ücretsiz üyelik işlemini tamamlamak. Ardından profil sayfanı oluştur, bilgilerini gir ve aradığın dul bayan arkadaşta olmasını istediğin özellikleri belirt. Bundan sonra gelişmiş arama özellikleri sayesinde tıpkı senin gibi daha önce evlenip boşanmış dul bayan arkadaşları bulabilir, onlarla sohbet etmeye başlayabilir, hatta belki bu arkadaşlığı çok kısa bir süre sonra yüz yüze görüşmeye taşıyabilirsin. İşte bu yüzden istanbul.net güvencesi ile açılan hatayli.net tam sana göre. Tüm dostların sevdiklerini bulduysa ve evlilik telaşları, günlük koşuşturmaları nedeniyle kendini artık eskisinden yalnız hissediyorsan, sadece dul bayan arkadaş değil, arkadaşlık için de hatayli.net'e üye olabilirsin. Bu sayede sağlam bir arkadaşlık ilişkisinin ardından belki de hiç beklemediğin bir anda aşka yelken açabilirsin. Unutma, hatayli.net'te tıpkı senin gibi dostluk, arkadaşlık arkayan binlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş adayı bulunuyor. Bu nedenle hiç zaman kaybetme, hemen ücretsiz olarak üye ol ve profil sayfanı oluştur. Özelliklerini yaz, profiline en güzel fotoğraflarını yükle ve hatayli.net'in gelişmiş arama seçenekleri sayesinde sana yakın üyelerle arkadaşlık kurma fırsatı yarat. Aşkı artık uzaklarda arama, belki de aradığın aşk yanı başında! hatayli.net'te aradığın aşkı bulmak çok kolay. Bunun için karşındaki insana açık ve net olman yeterli.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER