ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Hataylıysan, kendi geleneklerine uygun bir şekilde dini evlilik yapmak istiyorsan, insanının herkese kucak açtığı bu güzel şehre özel olarak hazırlanmış hatayli.net arkadaşlık sitesini kullanabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Hataylıysan, kendi geleneklerine uygun bir şekilde dini evlilik yapmak istiyorsan, insanının herkese kucak açtığı bu güzel şehre özel olarak hazırlanmış hatayli.net arkadaşlık sitesini kullanabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Türkiye'nin en büyük 13. şehri olan, sadece ev sahipliği yaptığı medeniyetler bakımından dahi Türkiye için çok önemli bir yeri olan, tarih boyunca kıtalar ve bölgeler arası ticarette önemli rol oynayan, kervanların konaklama yeri olmasının yanı sıra, kervanlarda yer alan yolcular için önemli bir kültür alışverişi merkezi olan Hatay, şu anki en büyük ilçesi olan Antakya adı ile de anılır. Tarihi boyunca pek çok kültürden ve dinden insana ev sahipliği yapan Hatay, çeşitli dinlerin, inançların bir arada olduğu şehir olarak halen İslam, Hıristiyanlık ve Musevi inançlarının iç içe yaşadığı bir şehir olma özelliğini koruyor. Toplumun sahip olduğu ortak kültür sayesinde inanç farklılıklarının hiçbir zaman problem olmadığı Hatay insanı bu farklılıklarını bir kültürel zenginlik olarak görerek her dinden, inançtan insana kucak açmış. Pek çok dinden insanın bir arada yaşadığı yerde sen de kendi geleneklerine uygun bir şekilde dini evlilik yapmak istiyorsan, insanının herkese kucak açtığı bu şehre özel olarak hazırlanmış hatayli.net arkadaşlık sitesini kullanabilirsin. hatayli.net sayesinde kendi geleneklerine uygun, dini evlilik isteyen, geleneklerini ve inancını çocuklarına da yansıtmak isteyen bir kız arkadaş veya erkek arkadaş bulabilir, onunla evlilik yolunda yürüyebilirsin. Müslüman ya da Hıristiyan, her kesimden insanı bulabileceğin; dini evlilik isteyen insanların bulunduğu hatayli.net sayesinde uzun zamandır istediğin gönül zenginliğini bulmak hiç zor değil. Tek yapman gereken, hatayli.net'te tamamen ücretsiz olarak bir üyelik açmak, ardından istediğin gibi bir dini evlilik kriterlerine uyacak kız arkadaş veya erkek arkadaş özelliklerini sıralayabilirsin. Tabii bu sırada kendi özelliklerini de açık bir şekilde belirtmeyi unutma. Profil bilgilerinin tamamı doldurulmamış bir üyenin mesajlarına da yanıt veren daha az olacaktır. Sadece karşı taraftan beklentilerinin değil, senin ona sunabileceklerinin de önemli olduğunu unutmayarak oluşturacağın profil sayesinde pek çok yeni sevgili adayının yanı sıra niyeti evlilik olan bayan arkadaş adaylarının da bulunduğu hatayli.net'e üye olmak için daha fazla bekleme. Dini evlilik için en doğru adayı bulabileceğin hatayli.net'e hemen üye ol.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER