ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bayan Arkadaş

Hatay'da yaşıyorsan, yine kendin gibi Hataylı bir bayan arkadaş ile tanışıp evlilik yolunda yürümek istiyorsan hatayli.net tam sana göre. Bunun hiç zaman kaybetmeden hemen hatali.net'e üye ol!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bayan arkadaş mı arıyorsun?

Hatay'da yaşıyorsan, yine kendin gibi Hataylı bir bayan arkadaş ile tanışıp evlilik yolunda yürümek istiyorsan hatayli.net tam sana göre. Bunun hiç zaman kaybetmeden hemen hatali.net'e üye ol!

1/2
 
  YA DA  

İkinci adını en büyük ilçesi olan Antakya'dan alan, Türkiye sınırları içerisine dahil edilmeden önce pek çok önemli medeniyete ev sahipliği yapmış ve Cumhuriyet öncesinde bir süre ayrı bir devlet olarak da anılan Hatay'da yaşıyorsan, yine kendin gibi Hataylı bir bayan arkadaş ile tanışıp evlilik yolunda yürümek istiyorsan hatayli.net tam sana göre. Türkiye'nin en büyük 13. şehri olan bu kalabalık şehirde, onca insan arasında sana uygun bir bayan arkadaş bulamadın mı? Arkadaşların güzel birer evlilik yaptı ve çoluk çocuğa karıştı ancak sen halen yalnız mısın? Artık bunun için üzülmene gerek yok, çünkü senin gibi yalnız kadınlar ve yalnız erkekler için hatayli.net var. Bayan arkadaş mı arıyorsun? Halen sevebileceğin bir bayan arkadaş bulamadın mı? hatayli.net'teki binlerce üye arasından mutlaka sana uygun bir bayan arkadaş mutlaka var. Bunun için yapmak gereken tek şey hatayli.net'te ücretsiz bir üyelik açmak, profil bilgilerini doldurmak ve fotoğraflarını profil sayfana yüklemek. Bundan sonra sadece kendi özelliklerini değil, hayatında bulunmasını istediğin bayan arkadaşta aradığın özellikleri yazarak şansını artırmalısın. Sadece senin değil, sitede arkadaşlık kurmak için üyelik açan diğer bayan arkadaş adaylarının da senin profilini gezdiğinde nasıl biri ile karşı karşıya olduklarını bilmesi gerek. Bu sayede sadece senin mesaj attığın insanlar değil, senin profilini gezen kadınlar da sana mesaj atabilir. İşte, hatayli.net'te bayan arkadaş bulmak işte bu kadar kolay. Unutma, mesajlaştığın bayan arkadaş adayları ile mesajlar yoluyla iyi anlaşırsan, daha sonra bu arkadaşlığı yüz yüze buluşmaya taşıyabilir, belki de çok iyi bir sevgili ilişkisine adım atabilirsin. En önemi özelliği şehre özel bir arkadaşlık sitesi olmasından dolayı sadece sana yakın üyelerle arkadaşlık kurma şansının olduğu, mesafeler yüzünden görüşmenin imkansız olmadığı hatayli.net varken, aşkı uzaklarda arama. Belki de aradığın aşk yanı başında. Hatayli.net sayesinde sana uygun bayan arkadaş ve erkek arkadaşları bulmak artık hiç zor olmayacak.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER