ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Tıpkı senin gibi özel arkadaşlık bekleyen diğer üyelerle konuşup görüşme şansı yakalamak için hemen hatayli.net'e ücretsiz olarak ol, karşı cinsten neler bekliyorsun, profilinde belirt. Böylece diğer üyeler ile mesajlaşmaya başla.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Tıpkı senin gibi özel arkadaşlık bekleyen diğer üyelerle konuşup görüşme şansı yakalamak için hemen hatayli.net'e ücretsiz olarak ol, karşı cinsten neler bekliyorsun, profilinde belirt. Böylece diğer üyeler ile mesajlaşmaya başla.

1/2
 
  YA DA  

Türkiye'nin en önemli ve eski yerleşim birimlerinden biri olan, milattan önce 100.000 ile 40.000 yılları arasında bulgulara rastlanan, vaktiyle Hititlerin ve Mısırlıların da yerleşim yerlerinden biri olan Hatay'da, "tüm bu eski tarihine, 1,5 milyonu aşan nüfusuna rağmen arkadaşlık kurmakta zorlanıyorum, bunca kız ve erkek arkadaş arasında yalnızlık çekiyorum" diyorsan hiç haksız değilsin. Senin gibi Hataylı olanlarla buluşmak böyle kalabalık şehirlerde çok daha zor olabilir. "Artık benim gibi Hataylı biri ile tanışmak, onunla gelecek planları yapmak ve hep yanı başımda olsun" diyorsan hemen, sadece senin gibi Hataylıların üye olduğu, şehre, hatta ilçeye özel arkadaşlık sitesi hatayli.net'e ücretsiz olarak üye ol, profil sayfanı oluştur, ilgi alanlarını yaz ve aradığın türde arkadaşlık ilişkisi ile ilgili detayları belirt, tıpkı senin gibi arkadaşlık bekleyen diğer üyelerle konuşup görüşme şansı yakala. Nasıl bir erkek arkadaş ya da kız arkadaş istediğini tam olarak yaz ki, sana mesaj atacak kadın arkadaş ya da erkek arkadaşlar da tam aradığın gibi olsun, böylece hatayli.net'te arkadaşlık kurma şansın artsın. Peki nasıl mı olacak? Tabii ki sohbet ederek. Daha çok oku, daha çok izle, daha çok takip et, arkadaşlık kurmak için konuşacak daha çok şey yarat ki, sohbetleriniz daha uzun zaman boyunca sürsün, birbirinizi daha fazla tanıma şansınız olsun. Ona hayatından, beklentilerinden, isteklerinden bahsederken onun neler istediğini, neler beklediğini sor. Cevaplarını iyi dinle. Kim bilir, belki de onu canı gönülden dinlemen, söyledikleri hakkında düşünerek yorumlarda bulunman birlikte vereceğiniz arkadaşlık ilişkisi kararının çok daha sağlam ve uzun süreli olmasının ilk nedenlerinden biri olur. Unutma, hatayli.net sayesinde istediğin profillerle iletşim kurmak, mesaj atmak, arkadaşlık kurmak zannettiğinden çok daha kolay. Üstelik hatayli.net'e üye olmak ve profil oluşturmak hem kadın üyeler hem de erkek üyeler için tamamen ücretsiz. Bu nedenle hiç zaman kaybetme ve hatayli.net'e üye ol!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER